Pomoce dydaktyczne

Dary

Komplet materiałów dydaktycznych składa się z 14 pudełek darów, a także dołączonej do zestawu siatki geometrycznej, która wspiera pracę z darami. Więcej o wykorzystaniu darów przeczytasz tutaj. Materiały edukacyjne posiadają certyfikat CE i dopuszczone są do obrotu w kra...

więcej

Komplet segregatorów – 180,00 zł brutto

Twórczość i wyciszenie, kreatywność i spokój, radość i skupienie – czy można to połączyć w jednej aktywności? Tak! Segregatory z wzorami budowli to materiał do inspirowania dziecięcej twórczości, stwarzania okazji do odnoszenia sukcesów zgodnych z możliwościami rozw...

więcej

Freblowskie korale matematyczne – 25,00 zł brutto

Jak pomóc dzieciom dostrzec korzyści wynikające z dziesiątkowego systemu liczenia? Nic trudnego.

więcej

Figury liczbowe - plakietki do klasyfikacji – 11,00 zł/szt.

Chcesz przeprowadzić dzieci przez edukację matematyczną w sposób systematyczny, zrozumiały i atrakcyjny, zgodnie z  etapami i prawidłowościami wskazywanymi przez prof. E. Gruszczyk - Kolczyńską?

Przejdź do sklepu - KLIKNIJ

więcej

Freblowskie przeplatanki – cena 29,00 zł brutto

Zestaw do kreatywnej zabawy doskonalący sprawność manualną najmłodszych. Jest to znakomity trening zręczności, precyzji i cierpliwości i dokładności. Przeplatanie jest przyjemne i kreatywne, a co najważniejsze – pozwala na doskonalenie sprawności manualnej najmłodszych.

więcej

Freblowski Newsletter

Freblowski Newsletter

Blog Ogród Pedagogiczny

Blog Ogród Pedagogiczny

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy
Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij