Zapisy na Konferencję - START

Rozpoczynamy zapisy na III Ogólnopolską Konferencję Freblowską "Kreowanie nowej rzeczywistości edukacyjnej". Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 październiak 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Dobrzańskiego 3, Lublin).

Informujemy, iż wśród 20 pierwszych zgłoszeń rozlosujemy nagrody - niespodzianki. Lista osób nagrodzonych zostanie opublikowana 20-go czerwca na stronie www.froebel.pl.

UWAGA!

Osoby, który wygrały nagrody upominki w konkursie to: p. Małgorzata Tarach-Malik, p. Małgorzata Kucharczyk, p. Agnieszka Kuchta. Prosimy o zgłoszenie po odbiór nagród w trakcie konferencji.

Koszt: tylko do 31 sierpnia 2017 r. - 249,00 zł netto.

Karta zgłoszenia - POBIERZ

Plakat informacyjny - POBIERZ

Szczegóły na stronie www.konferencja.froebel.pl.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: (81) 533 57 81 lub konferencja@froebel.pl.

Galeria zdjęć

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

konferencja froeblowska

konferencja froeblowska
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do darmowego newslettera
najnowsze artykuły, aktualne promocje i rabaty specjalne
bezpłatne materiały dla nauczycieli

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę... czytaj więcej

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na powyżej podany adres e-mail newslettera Froebel.pl. Jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833. Dane wykorzystywane są wyłącznie przez Froebel.pl i nie udostępniane osobom i instytucjom trzecim. schowaj

Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij