Wygraj Voucher na Konferencję

UWAGA - KOLEJNY KONKURS!

Nagrodą jest Voucher, uprawniający do bezpłatnego udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Freblowskiej (6-7.10.2017 r., Lublin).

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Magiczny Lublin”, którego temat związany jest z obchodami 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Do udziału w konkursie zachęcamy wszystkich freblowskich nauczycieli (także spoza Lublina), którzy wraz z dziećmi wykonają pracę na w/w temat. Pracę można wykonać z darów Froebla/ darów natury lub innych elementów wchodzących w skład kącików zabawowo-zadaniowych.

Warunku udziału w konkursie:

1. Udostępnij ten post jako "Publiczny";

2. Wykonaj wraz z dziećmi konstrukcję: lubelski zabytek, dom, uliczkę, sklepik, park, skwer (coś, co kojarzy Ci się z Lublinem).

3. Wykonaj fotografię pracy.

4. Umieść w komentarzu pod postem fotografię z podpisem obiektu.

Cele konkursu:

-  pobudzanie wyobraźni i twórczego działania dzieci;

- upamiętnienie 700-lecia Miasta Lublin;

- rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej zabytków, ciekawych miejsc w Lublinie;

- rozwijanie umiejętności plastycznych.

Kryteria oceny prac:

- zgodność tematyki wykonanej pracy z hasłem przewodnim konkursu;

- oryginalność, kreatywność, walory estetyczne;

- kompozycja;

- ogólne wrażenie.

UWAGA! Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Nadesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne ze zgodą na publikacje danych osobowych uczestnika, nauczyciela prowadzącego i reprezentowanej przez niego placówki.

Prace konkursowe należy udostępniać na profilu Facebook (pod postem KONKURSOWYM) w terminie do 12 czerwca 2017 do godz. 10:00.  Ogłoszenie wyników nastąpi 12 czerwca o godz. 12:00.

POWODZENIA!

Galeria zdjęć

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

konferencja froeblowska

konferencja froeblowska
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do darmowego newslettera
najnowsze artykuły, aktualne promocje i rabaty specjalne
bezpłatne materiały dla nauczycieli

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę... czytaj więcej

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na powyżej podany adres e-mail newslettera Froebel.pl. Jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833. Dane wykorzystywane są wyłącznie przez Froebel.pl i nie udostępniane osobom i instytucjom trzecim. schowaj

Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij