Książka: Rodzicu - daj dziecku czas!

50 zł

Autor: Marcin Machowski 

Zanurz się w fascynujący świat rozwoju dziecka z książką "Rodzicu daj dziecku czas” 

Autor wnikliwie analizuje trudności, z jakimi borykają się rodzice, zadając pytania, które wielu z nas sobie stawia: "Czy to moja wina?", "Dlaczego moje dziecko nie chce pisać?" czy "Co to jest integracja sensoryczna?". 

Książka jest prawdziwym skarbem informacji, oferując czytelnikowi pełne zrozumienie dla wyzwań, jakie mogą pojawić się w procesie wychowywania.

Marcin Machowski nie tylko identyfikuje problemy, ale również proponuje praktyczne rozwiązania. Od dynamiki emocjonalnej po ćwiczenia domowe, ta książka to doskonałe narzędzie dla każdego rodzica, nauczyciela, pedagoga, terapeuty - który pragnie lepiej zrozumieć i wesprzeć swoje dziecko w każdym etapie rozwoju. 

Znajdziesz tu także inspirujące przykłady programów domowych, które pomogą Ci nawiązać jeszcze silniejszą więź z własnym potomstwem. 

Niezwykle wartościowe zakończenie stanowi wisienkę na torcie, podsumowującą i skupiającą istotę przekazu. Przejmująca, mądra i praktyczna - ta książka stanie się Twoim niezastąpionym przewodnikiem po fascynującej podróży rodzicielstwa.

Anna Turska

Dyrektorka ds.rozwoju Froebel.pl

Zamów już teraz>> 

Galeria zdjęć

Freblowski Newsletter

Freblowski Newsletter

Blog Ogród Pedagogiczny

Blog Ogród Pedagogiczny

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy
Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij