Konferencja w Sosnowcu

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu serdecznie zapraszają dyrektorów, nauczycieli i wychowawców żłobków, przedszkoli, szkół, pracowników placówek oświatowych, opiekuńczych, wychowawczych, pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów, pracowników MOPS oraz rodziców na konferencję szkoleniową pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca Pana  Arkadiusza  Chęcińskiego:

„Mały człowiek w wielkim świecie”

– o wsparciu dziecka przez rodzica, nauczyciela, terapeutę

na kolejnych etapach edukacyjnych (część 1)

Konferencja odbędzie się 30 września 2017 r. w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu, ul. Wawel 2 w godzinach: od 9.00 do 16.00 (rejestracja 8.30 - 9.00). Koszt: 50,00 zł. Szczegóły i zapisy na stronie www.cdnsosnowiec.pl. Partnerem merytorycznym jest Froebel.pl.

PLAKAT - POBIERZ

 

Galeria zdjęć

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

konferencja froeblowska

konferencja froeblowska
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do darmowego newslettera
najnowsze artykuły, aktualne promocje i rabaty specjalne
bezpłatne materiały dla nauczycieli

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę... czytaj więcej

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na powyżej podany adres e-mail newslettera Froebel.pl. Jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833. Dane wykorzystywane są wyłącznie przez Froebel.pl i nie udostępniane osobom i instytucjom trzecim. schowaj

Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij