Freblowskie dyplomy - ekspresowy druk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą freblowskich dyplomów dla przedszkolaków.
 
Przygotowaliśmy dwa rodzaje dyplomów:
 
1. Dyplomy z proponowanym nadrukiem (dyplomy z gotowym wierszykiem, propoznujemy kilka wzorów do wyboru) - SPRAWDŹ
2. Dyplomy z indywidualnym nadrukiem (miejsce na nadruk, imię i nazwisko, dedykowany wierszyk, logo placówki, zdjęcie dziecka) - SPRAWDŹ
 
Oczywiście istnieje możliwość dokonania pewnych zmian w projekcie. Gwarantujemy niskie ceny i ekspresową realizację zamówienia.
 
Pamiętajmy, że dyplomy stanowią wspaniałą pamiątkę i najlepszą formę podkreślenia wagi przełomowych chwil wypełniających edukacyjną drogę. Wierzymy, że znajdziecie tam taki projekt, który będzie podobał się Waszym przedszkolakom.
 
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu - biuro@froebel.pl/ 81 533 57 81.

Galeria zdjęć

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

konferencja froeblowska

konferencja froeblowska
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do darmowego newslettera
najnowsze artykuły, aktualne promocje i rabaty specjalne
bezpłatne materiały dla nauczycieli

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę... czytaj więcej

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na powyżej podany adres e-mail newslettera Froebel.pl. Jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833. Dane wykorzystywane są wyłącznie przez Froebel.pl i nie udostępniane osobom i instytucjom trzecim. schowaj

Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij