Freblowski scenariusz do pobrania

Jasełka są przedstawieniem, na które dzieci czekają nierzadko przez cały rok z wielką niecierpliwością; jest to również doskonała zabawa dla rodziców, którzy z wielką duma i radością obserwują swoje dzieci. Jak przenieść dzieci i rodziców w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, jednocześnie angażując wszystkich we wspólną zabawę? Przedstawiamy scenariusz freblowskiego spotkania świątecznego dla dzieci i rodziców.

Pamiętaj, że wszystko zależy głównie od naszej własnej wyobraźni oraz inwencji.

Scenariusz - POBIERZ

Artykuł - POBIERZ

Galeria zdjęć

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

konferencja froeblowska

konferencja froeblowska
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do darmowego newslettera
najnowsze artykuły, aktualne promocje i rabaty specjalne
bezpłatne materiały dla nauczycieli

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę... czytaj więcej

Klikając "zapisz" wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną na powyżej podany adres e-mail newslettera Froebel.pl. Jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833. Dane wykorzystywane są wyłącznie przez Froebel.pl i nie udostępniane osobom i instytucjom trzecim. schowaj

Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij