Dzień Dziecka - świętuj z nami!

Świętuj z nami Dzień Dziecka!

Sztuką nie jest kupienie dziecku mało użytecznej zabawki. Prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie dobrego pomysłu na prezent, który będzie gwarancją udanej zabawy a także kreatywnie spędzonego czasu.

W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji na świetne i wyjątkowe prezenty dla dzieci. Zapraszamy do obejrzenia mądrych, atrakcyjnych i tanich propozycji na prezent z okazji Dnia Dziecka:

1) Freblowskie korale matematyczne - SPRAWDŹ

Freblowskie liczydło koralikowe na sznurku

Jak pomóc dzieciom dostrzec korzyści wynikające z dziesiątkowego systemu liczenia? Nic trudnego. Używając do zadań  z dodawania i odejmowania, kolorowego liczydełka koralikowego dzieci szybko dostrzegą regularności i zależności w dziesiątkowym systemie liczenia, które istotnie usprawnią i ułatwią im dalszą edukację matematyczną. Liczydełko towarzyszyć może dzieciom już od pierwszych spotkań z matematyką –  jako pomoc do liczenia, dodawania, odejmowania. Schowane we freblowski woreczek stanowić będzie doskonałe dopełnienie matematycznych przygód i zabaw.

2) Figury liczbowe (plakietki do klsyfikacji)  - SPRAWDŹ

Kartoniki do klasyfikacji są doskonałym materiałem do porządkowania otoczenia oraz tworzenia wielu pojęć, nie tylko matematycznych. W pakiecie znajdziesz symbole do klasyfikowania według koloru, kształtu wielkości.

Karty z kolorowymi figurami liczbowymi są nieodzownym elementem ćwiczeń w etapie przejściowym pomiędzy liczeniem obiektów, a symbolicznym zapisem ich liczby. Pozwalają też zrozumieć  i wprowadzić w sens równań oraz nierówności, czego nie da się zrealizować pracując na obiektach.

3) Freblowskie przeplatanki - SPRAWDŹ

Zestaw do kreatywnej zabawy doskonalący sprawność manualną najmłodszych. Jest to znakomity trening zręczności, precyzji i cierpliwości i dokładności. Przeplatanie jest przyjemne i kreatywne, a co najważniejsze – pozwala na doskonalenie sprawności manualnej najmłodszych.

Zestaw freblowskich przeplatanek pozwala rozwijać małą motorykę. Dzięki freblowskim przeplatankom grafomotoryka najmłodszych kształtowana jest podczas zabawy. Dziecko po wykonaniu zadania ma odczucie sukcesu oraz satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Gwarantujemy, iż wszystkie zamówienia złożone do 27-go maja zostaną dostarczone przed Dniem Dziecka.

Galeria zdjęć

Blog Ogród Pedagogiczny

Blog Ogród Pedagogiczny

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

konferencja froeblowska

konferencja froeblowska
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do darmowego newslettera
najnowsze artykuły, aktualne promocje i rabaty specjalne
bezpłatne materiały dla nauczycieli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij