Książka: „F. Froebel – życie, edukacja, inspiracja”

Cena: 39 zł

Książka: „F. Froebel – życie, edukacja, inspiracja” 

Szukasz inspirującej publikacji? Chcesz dowiedzieć się więcej o pedagogice freblowskiej? 

 

„F. Froebel – życie, edukacja, inspiracja” To nie jest zwykła książka. To nie jest poradnik, to nie jest biografia… To lektura, która składa w piękną całość historię F. Froebla, jego filozofię i działalność ze współczesnością – z doświadczeniami nauczycieli pracujących w nurcie pedagogiki F. Froebla.

To książka dla wszystkich, którzy zajmują się wychowaniem i edukacją dzieci. Oprócz niecodziennego życiorysu wyjątkowego pedagoga, który znacznie wyprzedzał epokę w swoich poglądach i podejściu do dzieci znajdziecie tu mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek.

- Kim był? - Jak żył? - Skąd czerpał inspiracje?- Jaką miał wizję wychowania? – Jakie rady miałby dla współczesnych wychowawców (nauczycieli, rodziców)? – na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź właśnie w tej niezwykłej książce.

Wychowanie pełne szacunku, bezpieczeństwa, troski o naturalny rozwój dziecka to sedno przesłań edukacyjnych niemieckiego pedagoga. Jak temu sprostać? Jakich wyborów dokonywać spośród mnogości ofert na rynku edukacyjnym? Czym się kierować w planowaniu działań wychowawczych edukacyjnych? – Jeśli są to znajome dylematy, nie wahaj się – przeczytaj!

„F. Froebel – życie, edukacja, inspiracja” to książka dla tych, którzy poszukują spójnej i skoncentrowanej na dziecku ścieżki pedagogicznej.  To źródło wiedzy i refleksji dla współczesnych nauczycieli, rodziców, wychowawców.

Życie, postawa i filozofia edukacyjne Friedricha Froebla może stanowić inspirację i budować na nowo wiarę i chęci do tworzenia edukacji bliskiej i dziecku i nauczycielowi i rodzicom!

Format A5, ilość stron: 76

Książka dostępna w sprzedaży - link do sklepu.

Galeria zdjęć

Freblowski Newsletter

Freblowski Newsletter

Blog Ogród Pedagogiczny

Blog Ogród Pedagogiczny

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

Zapytaj o nasz produkt

Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij