Freblowskie przeplatanki

cena 29,00 zł brutto

Zestaw do kreatywnej zabawy doskonalący sprawność manualną najmłodszych. Jest to znakomity trening zręczności, precyzji i cierpliwości i dokładności. Przeplatanie jest przyjemne i kreatywne, a co najważniejsze – pozwala na doskonalenie sprawności manualnej najmłodszych.

Zestaw do kreatywnej zabawy doskonalący sprawność manualną najmłodszych. Jest to znakomity trening zręczności, precyzji i cierpliwości i dokładności. Przeplatanie jest przyjemne i kreatywne, a co najważniejsze – pozwala na doskonalenie sprawności manualnej najmłodszych. Zestaw freblowskich przeplatanek pozwala rozwijać małą motorykę. Dobrze rozwinięta mała motoryka pozwala precyzyjnie kreślić wzory literopodobne, a następnie litery w liniaturze. Dzięki freblowskim przeplatankom grafomotoryka najmłodszych kształtowana jest podczas zabawy. Dziecko po wykonaniu zadania ma odczucie sukcesu oraz satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Przejdź do sklepu - KLIKNIJ

Galeria zdjęć

Freblowski Newsletter

Freblowski Newsletter

Blog Ogród Pedagogiczny

Blog Ogród Pedagogiczny

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy

Zapytaj o nasz produkt

Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij