Książka: Od rozmowy do budowy – rymowane zabawy z darami

Cena: 30 zł

„Od rozmowy do budowy – rymowane zabawy z darami” to doskonałe narzędzie do rozwijania poprzez zabawę tak istotnych funkcji, jak m.in. mowa, motoryka mała, myślenie przestrzenne. 

Książka poprowadzi Cię od zabaw integracyjnych, rozwijających zmysł dotyku przez coraz to bardziej skomplikowane zabawy konstrukcyjne. 

Zawarte w niej wiersze, rymowanki oraz przykładowe wzory budowli to inspiracja do budowania nie tylko z klocków, ale również ze słów – budowania dialogu, innych wierszy lub opowiadań nawiązujących do tworzonych konstrukcji. 

Krótkie wprowadzenia do poszczególnych rodzajów zabaw uświadomią Ci – niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, terapeutą, czy rodzicem (a może każdym z nich) – jak wiele nieocenionych wartości płynie z pozornie prostych zabaw, które aż się proszą, by stosować je od zaraz.

Zamów już teraz>> TU

Galeria zdjęć

Blog Ogród Pedagogiczny

Blog Ogród Pedagogiczny

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco i zapisz się do darmowego newslettera
najnowsze artykuły, aktualne promocje i rabaty specjalne
bezpłatne materiały dla nauczycieli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij