KOMUNIKAT

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych informujemy, że biuro Froebel.pl,  od dnia 16.03.2020 będzie nieczynne, jednak pracownicy będą pracować zdalnie. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać mailowo: biuro@froebel.pl lub telefonicznie: 500 806 627. Na Państwa pytania odpowiadamy codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Zamówienia ze sklepu internetowego będą realizowane w środy i piątki.

W związku z nadzwyczajnymi środkami ostrożności dotyczącymi zagrożenia koronawirusem. Kurierzy DPD (obsługujący nasz sklep) mają prawo dostarczać przesyłki pod drzwi i bez podpisu odbiorcy. Po wcześniejszym telefonie do odbiorcy i informacji o dostawie..Rozwiązanie to ma zapewnić maksymalna ochronę dla adresata i kuriera podczas doręczenia.
Więcej info na DPD: https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Aktualnosci

Podczas składania zamówienia prosimy o wybór płatności on-line. Płatność za pobraniem nie będzie możliwa.

Prosimy o zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia. Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem.

Galeria zdjęć

Freblowski Newsletter

Freblowski Newsletter

Blog Ogród Pedagogiczny

Blog Ogród Pedagogiczny

froebel dar zabawy

froebel dar zabawy
Kliknij, aby się z nami skontaktować
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij